Ilse Heylen nieuwe trainer junioren topsportwerking

BURST– Judo Vlaanderen is verheugd aan te kondigen dat Ilse Heylen, meervoudig Olympisch deelneemster en een icoon in de Belgische judowereld, de topsportwerking van de federatie komt versterken als trainster van de junioren. Heylen zal halftijds aan de slag gaan en haar expertise en ervaring delen met de volgende generatie judoka’s.

We zijn enorm trots en enthousiast dat Ilse Heylen ons team komt versterken,” aldus Koen Sleeckx, technisch directeur topsport. “Haar palmares spreekt voor zich, maar belangrijker is de passie en kennis die ze meebrengt. Ilse is een rolmodel voor onze jonge atleten en we zijn ervan overtuigd dat ze een cruciale rol zal spelen in hun ontwikkeling.”

Heylen, die zelf jarenlang tot de absolute wereldtop behoorde, kijkt uit naar haar nieuwe uitdaging: ” Na mijn actieve topsportcarrière, ben ik vrijwel onmiddellijk gestart met de Ilse Heylen Judo Academy. Het is dan ook fijn om deze werking erkend te zien door Judo Vlaanderen in de vorm van een functie als trainster van de junioren. Ik kijk er naar uit om, binnen het kader van Judo Vlaanderen, samen te werken met de opkomende jeugd en hun trainers. “

De aanstelling van Ilse Heylen is een belangrijke stap in de verdere professionalisering van de topsportwerking van Judo Vlaanderen. De federatie is ervan overtuigd dat haar expertise en motivatie een positieve impact zullen hebben op de prestaties van de junioren en de toekomst van de Belgische judosport.

Koen Sleeckx

Directeur Topsport

Aanmaak datum

27 februari 2025

Onze sponsors

Met grote trots en dankbaarheid stellen wij graag onze sponsors aan u voor. Zonder hen zouden we niet in staat zijn om de judosport in Vlaanderen op deze en vele andere manieren te promoten.